top of page
to About

Jsme hrdinové vašich bájí. Jsme první agentura s ozvěnou. Mladá, malá, moderní, zábavná. Jsme tým lidí, který vyrostl kolem portálu EARCH.CZ a během dospívání získal mnohé zkušenosti, nasbíral mnohé kontakty a založil jednu komunikační agenturu. Jsme artEcho, agentura se všemi smysly na správném místě.

 

Tým

ArtEcho založili Jiří Kout a Petr Vaněk jako logický krok přirozeného vývoje všech jejich aktivit okolo portálu EARCH.CZ na poli architektury. Tým doplňujeme o osvědčené spolupracovníky –
autory textů, kódu, obrazu, skriptu, fotografií, sloganů…

Dodavatelé

Kromě našich vlastních řad máme spolupracovníky z řad nevlastních, leč přátelských. Ty rozširují naše obzory i schopnosti, které jsou díky nim takřka neomezené.

Superzaměstnanec

Váš superzaměstnanec se narodil
spojením Vás a týmu art Echo. Místo toho, abyste měli tři zaměstnané standardy, náš super Echoň s citem pro umění zvládne práci tří standardů za o něco málo vyšší plat jednoho z nich. No není to skvělé?

to Services

Co děláme   

Ptáme se, povídáme si, hledáme, nacházíme, provádíme, kreslíme, navrhujeme, píšeme, produkujeme, přemýšlíme a radíme. Prostě komunikujeme. Ve vzájemné komunikaci hledáme hodnotu Vaší značky, služeb či produktu. Takže jediné, co musíte dělat je… povídat si s námi!

 

Firemní strategie

Firemní komunikace

Značka

Tohle nás hodne baví! Pokládat si společně otázky a hledat na ně odpovědi. Strategie je alfou a omegou firemní komunikace i marketingových aktivit.

Grafický design

Spojujeme grafický design s textem v konturách firemní komunikace. Řeknete nám, co chcete říct, jen nevíte jak. My to řekneme za vás.

Text

Společně s Vámi hledáme pravou a trvalou hodnotu vaší značky, kterou umísťujeme na cestu směřující vzhůru. Máme rádi rozhled, vhled, rozlet.

Média

Vizuální komunikace je pro nás všechno. Záleží nám na cistote, kráse, citu a smyslu. To vše schováme do grafického designu,
abychom poodhalili vaši podstatu.

Ve slově je síla. Máme ji rádi. Napíšeme přesně to, co nevíte jak říct. Krátce, dlouze, cizími jazyky, správně položenými písmenky a nakonec dynamickými texty.

Rádi spojujeme grafický design s
texty. Proto vytváříme krásné firemní bulletiny, zpravodaje, pohledy, listy i propagační materiály, které vám bude
konkurence závidět.

to Work

Reference   

Přes mladický vzhled již máme mnohé za sebou. No vážně – stačí se přesvědčit.

 

Akce

Vzdelávací, odborné, mezinárodní konference – udelali jsem jich hodne a ješte jich hodne udeláme. Podívejte se zatím na , co jsme již udelali :-) -{link}-

Grafika

Podívejte se, co jsme poslední dobou vytvorili pro naše klienty ci v rámci našich vlastních aktivit. -{link}-

Obsah

Naše “redakce” ročně zaplaví svět
1047941205865654 znaků. Podívejte se na ty nejzajímavejší. -{link}-

Kontakt   

Contact

Boršov 280/2

110 00 Praha 1- Staré Město

info@artEcho.cz

tel: 775-600-956

Děkujeme, brzy vás budeme kontaktovat!

bottom of page